KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12566073
nr 1256 6073
Ingalill Odhelius
(1910-1992), Sverige
Blandteknik, "Vin". Signerad, daterad -56. Ca 60x32 cm
Inga Lilly (Ingalill) Odhelius-Mutén, svensk bildkonstnär född 1910, död 1992.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:05:13
18/5 13:43:28
300 kr
20/5 18:43:39
20 maj
Retro
Läs mer om Retro
Ingalill Odhelius
Läs mer om Ingalill Odhelius